(050) 662-37-29
Замовити дзвінок
м. Біла Церква, вул. Павліченко, 29/а
Карта проїзду
  • У вас є питання або потрібна консультація?
    Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом
    Отримати консультацію

Про нас

Підприємство "Овва" було створено в квітні 1994 року. Починали з невеликої ділянки по ремонту дизельної паливної апаратури, а зараз ми маємо в розпорядженні свої виробничі площки, які оснащені сучасними верстатами і обладнанням.
 
         
 
Протягом 15 років ми проводимо капітальний ремонт двигунів, їх вузлів і агрегатів. Наші фахівці мають високий рівень кваліфікації, що дозволяє проводити ремонт високотехнологічних сучасних двигунів, а також відновлення та ремонт базових деталей двигуна-блоку, колінчастого вала і т.д.
 
Контроль якості проводиться висококваліфікованими фахівцями на всіх етапах ремонту двигуна, починаючи з вхідного контролю запчастин, які використовуються.
 
         
 
З самого початку існування нашого підприємства, ми дотримуємося головного принципу нашої діяльності - це максимальна якість, мінімальні терміни виконання, розумні ціни.
 
Приймаються побажання по:
  • термінах виконання замовлень;
  • комплектації двигуна;
  • його комплектуючих;
  • частковості ремонту;
  • продовження гарантії (на певних умовах).
 
У разі виникнення технічних питань після капітального ремонту, в гарантійний період, розглядаємо претензію протягом 24 годин, з виїздом до замовника.
 
Одне з наших досягнень те, що більше 80% наших клієнтів є постійними вже багато років.
 
Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами. Оплата за ремонт будь-яким, зручним для вас, способом (готівкова, безготівкова). 
 
Підприємство з багаторічним досвідом роботи - це гарантія надійності, вміння вижити в будь-якій ситуації, де нововведення поєднуються з традиціями і, перш за все,-це турбота про інтереси ЗАМОВНИКА!
 
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: